Salı, Ekim 30, 2012

VKGYO Teknik Analizi

 vkgyo teknik analiz
Haftalık grafikte görüldüğü gibi eğer 3.DALGA yükseliş başladıysa ve resmini yapıştırdığım ELLİOTT teorisi işleyecekse/  işleteceklerse 3.DALGA'dayız..3.DALGA genellikle 1.DALGA'dan kısa olmayacaksa yolu daha çok.. Hesaplama detayları uzun, hedef fiyat şimdilik yazmıyorum bilenler hesaplar zaten ..

Bol kazançlar..

Malınıza sahip çıkın VKGYO  ALTIN'dır...

Yazdıklarım bilimsel teorilere dayalıdır asla yatırım tavsiyesi değildir...

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.