Salı, Ekim 09, 2012

Uşak 09.10 .2012 Analiz

uşak seramik analizi

GRAFİKTEKİ  BAZI   İNDİKATÖRLERDE GÜNLÜK BAZDA HENÜZ BİR YORGUNLUK EMARESİ GÖRÜNMÜYOR...SON KAPANIŞ GÜNÜ OKLA GÖSTERDİĞİM KIRMIZI NOKTA HENÜZ DAHA YENİ, YANİ BUGÜN AŞAĞIYA DÜŞTÜ..BU OLUMLU SÜRECİN  YENİ BAŞLADIĞININ İŞARETİDİR..GRAFİK ÜZERİNDE  SIRALI DİRENÇLER VE DESTEK NOKTALARI  GÖRÜLMEKTEDİR..TRADE YAPMAK İSTEYENLER DESTEK VE DİRENÇLERDE  HAREKET EDEBİLİRLER..DAHA  ÖNCE PAYLAŞTIĞIM GRAFİKLERDE GÖSTERDİĞİM GAP   ORTA  VADE HEDEF OLARAK İZLENEBİLİR..

HAFTALIK GRAFİKLERDE  ÇOK ŞIK GÖRÜNÜYOR 1.53 ÜZERİ KAPANIŞ ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DAHA  İYİ YERLERDE OLABİLECEĞİNİN İŞARETİ..

BOL KAZANÇLAR...

YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..KENDİ KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR...

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.