Çarşamba, Ekim 10, 2012

Uşak 10.10.2012 Analiz

borsa usak

Grafikte  görülen ARON MACD  DI VE SAR indikatörlerinde  hisse dip olmasına rağmen  bozulma  yok.Yarın   gün içi tepki hareketleri gelecektir diye  düşünüyorum.Daha  öncede yazdığım gibi haftalık bazda cuma  kapanışı  1.51 üzerinde  kapanışlarda önümüzdeki haffta için  1.90 TL ler hayal değildir..Bugün oluşan dip hareketi de trend açısından çokkk  sağlıklıdır...
Bol Kazançlar..
Not; gün içerisinde twitter hesabımdan etkilememek adına küçükte olsa saatlik grafiklerde  SAT a döndüğünün sinyalini vermiştim ,algılayanlar trade yaptı..Spek teknikçileride yanıltabilirdi her iki yöne gitme ihtimali vardı ..

Yazdıklarım  asla yatırım tavsiyesi değildir...sadece beni bağlar..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.