Perşembe, Ekim 11, 2012

Uşak 11.10 2012 Analiz

usak  borsa analiz

GRAFİKTE 200 GÜNLÜK  ÜZERİNDE   3.GÜN KALMASI OLUMLU OLACAKTIR..DI VE  MACD DA BOZULMA  YOK CCI  YORGUN BİRKAÇ GÜN DAHA CCI Yİ AŞAĞI ÇEKİNCEYE KADAR YATAY  SEYİR  EDİP TEKRAR YÖNÜNÜ YUKARI ÇEVİRİR..1.45 -150 DALGALANMA  NORMALDİR..

GÜN İÇİNDE  GÖNDERDİĞİM GRAFİKTE İŞARET ETTİĞİM 1.45 TL İHLAL EDİLMİŞ OLSA DA 1.45 TL DEKİ ORTALAMANIN  ÜZERİNDE  KAPATMIŞ OLMASI ÇOK ÖNEMLİ..ÇÜNKÜ BU ORTALAMANIN ÜSTÜNDE 3.GÜN KAPANIŞIMIZ.BUDA 1.45 TL ÜZERİNDEKİ DURUŞUNU SAĞLAMLAŞTIRDI DEMEK OLUYOR Kİ YARIN 1.50 TL ÜZERİNDEKİ HAFTALIK KAPANIŞLA BERABER ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DÜŞTÜĞÜMÜZ GİBİ KALKARIZ..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.