Pazar, Ekim 14, 2012

Uşak 14.10.2012 Takipleri

Uşak 14.10.2012 Takipleri
TEKNİK BİR OLUŞUMU GÖSTERMEK ADINA İKİ AYRI HİSSENİN GRAFİĞİNİ YORUMLAMAK GEREKİRSE AYNI FİYAT HAREKETİ OLMASI MUHTEMEL GİBİ GÖRÜNÜYOR..BU  DURUMDA USAK TEKNİĞİ YOLUN  HENÜZ BAŞINDA.(ORTA VADE OLARAK 3-6 AY GİBİ)GRAFİK HAFTALIKTIR..

NOT :  OKLA GÖSTERDİĞİM YÜKSEKLİKLER HEDEF FİYATI DEĞİLDİR YANLIŞ ANLAŞILMASIN SAKIN..RASTGELE ÇİZİLMİŞ BİR OK SADECE..

YORUMLARIM ASLA  YATIRIM TAVSİYESİ OLMASIN KİMSE İÇİN ..TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR...

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.