Perşembe, Ekim 18, 2012

Uşak 17.10.2012 Tepkileri

Uşak  17.10.2012 Tepkileri
GRAFİKTE  GÖRÜLEN  5-9 GÜNLÜK(KIRMIZI-SİYAH) KISA VADE GÖSTERGE HENÜZ SİYAH KIRMIZIYI KESMEDİ.BUGUNKÜ KAPANIŞ  VE HAFTALIK KAPANIŞ 1.50 ÜZERİNDE OLMASI BENİM  HALA  BU TAHTAYI TAŞIMAM İÇİN SEBEB  OLACAKTIR..MACD  DI OLUMLU BOZULMA YOK ... RSI HAFİF NEGATİF ,,

BOL KAZANÇLAR....

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.