Perşembe, Ekim 18, 2012

Uşak Grafik Tepkileri

uşak seramik
--GRAFİKTE  5-9  GÜNLÜK  ORTALAMA SİYAH  KIRMIZI  TAM KESMEDİ HALA TEPKİ  BEKLİYORUZ
--DI   İNDİKATÖRÜ  MAVİ KIRMIZIYI KESMEDİ
--STOCK  DİBE YANAŞIYOR
--MACD AŞAĞI KESMEDİ
--ARON İNDİKATÖRÜNÜN YORUMU...NEGATİF DURUMDA YANİ KIRMIZI MAVİYİ YUKARI KESTİĞİNDE MAL ÇIKILIYOR..AKSİ DURUMDA MAL ALINIYOR..MEVCUT GRAFİKTEKİ DURUMDA MALIN TOPLANDIĞI ANLAMINA GELİYOR ...

BU VERİLERE ALT ALTA  KOYARAK  YARIN Kİ STRATEJİNİZİ BELİRLEYİN ARKADAŞLAR..KİMSEYİ ETKİLEMEMK ADINA USAK HAKKINDAKİ BUGÜN SON PAYLAŞIMIM  BUNLAR..

YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ...

BOL KAZANÇLAR...

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.