Perşembe, Kasım 29, 2012

Alcar Teknik Analiz

Alış noktamız  olarak okla gösterdiğim noktanın, ALÇALAN TREND sonunun bittiği gün,14 Kasım  günü(bknz) yine  bu blogta paylaştığım grafikte hazırlığın olduğunu işaret etmiştim.Bugün ARON un teyidiyle beraber 200 günlük ortalama direnç seviyesi 37.20 yi test ederek nokta atışı yaptı ve 36.90 kapattı..37.20 ortalamanın üstünde en az 2 kapanışı daha görmemiz yükseliş için teyit olacaktır..

Bol kazançlar..

Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.