Pazartesi, Kasım 12, 2012

Nugyo Teknik Analiz

 borsa nugyo
Grafikte  uzun vadeli haftalık grafikte MACD negatif durumda.Diğer bir indikatör MFI nin para çıkışı olduğunu göstermesi hissede yön konusunda olumsuzluğun daha ağır bastığının göstergesi.Grafikte kabaca bakılacak olur ise ELLİOT a göre 4. dalga düzeltme dalgasında  ise ve teoriye göre ''2.dalga düzeltmesi yumuşak olur ise 4. dalga sert olur''.1.50 tl den 8.XX TL fiyatlara giden bir hisse için aşağı riskin daha fazla olması benim bu hisse de yatırım yapmam  için ürkütücü bir durumdur.

NOT: Bu hisse için Hisse net topiğinden tanıdığım arkadaşımız Sayın  hiçankaya'nın  NUGYO   topiğinde yazdığı olumsuz bir gönderisi için 1 ay bloklanmıştır..Bu anlamda hissenet yönetimi topiklerdeki gruplaşmaya çanakmı tutuyor diye düşünmüyor değilim açıkcası..


Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

2 yorum:

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.