Pazartesi, Kasım 05, 2012

Thyao Grafik

tyhao borsada grafikleri
Hafta sonu Lufthansa hava yolları ile Thyao arasındaki ortaklık olabilir haberi  üzerine 4.18 tl  de boşluk bırakarak sert tepki verdi.Yükselen trend içinde devam eden hissenin orta vade 5.10 üzeri zirve denemesi  beklenmeli. 4.18  tl  gap'ın kapatılması isteği alım fırsatı yaratabilir.Aron hala senedin güçlü seyir içinde olduğunun göstergesi...4.14 tl destek  ve stop...

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.