Cumartesi, Kasım 10, 2012

Usak Teknik analiz

borsa usakseramik analizleri
Günlük grafiklerde indikatörler dip seviyelerde.Alçalan trend 1.42 üzerinde kalınması olumlu olacağı anlamına gelir ki teknik olarak 1.42 üzeri kapanış ve kapanışlar üzerinde alım sinyali üretir.Alıcıların  düşüşlerde mal toplama isteği   tekrar tepki verme ihtimalini öne çıkarıyor olsa da yatay seyrin devam edebileceğinide gözardı etmemek gerekir.
Hafta içi trade yapmak isteyenler 1.37 stop çalıştırılarak piyasa düşüşlerinde alttan alma fırsatı yakalayabilirler, trade veya mal taşıma kişisel tercihinizdir.
Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,olamaz kişisel görüşümdür.

Bol Kazançlar.

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.