Çarşamba, Aralık 26, 2012

Alcar Analiz 26,12,2012

alarko hol

Alcar grafiğinde yükselen kanal içindeki 41.60 seviyelerindeki direncin kırılması 42.70 TL ye kadar potansiyel sağlar..Yükselen üçgen hedefi olarakta 47.40 TL ilk hedeflerdir..Günlüklerde yatay seyir devam etme ihtimali bikaç gün daha devam edebilir..Heran herşeyde olabilir.. 

Yatırım tavsiyesi değildir..

Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

3 yorum:

 1. Hocam Saygılar...KONYA ve KARTN için bu seviyeler alım için uygun mu? Yoksa genel bir düzeltmede daha aşağılara sarkar mı?Sizce ne yapmalıyım? İyi ki varsınız hocam, herşey için teşekkürler...

  YanıtlaSil
 2. Hocam Haftalık Takip Listeniz de bulunan ALYAG için alım yeri neresi uygun olur? Ayrıca yukarıda nereyi yada nereleri görür? Saygılar Hocam...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. KONYA KARTN bedelsiz beklentisi ile önümüzdeki dönem prim yapabilit orta vade olarak..seviyeler ufak alımlar için uygundur...Alyağ da stop mutlaka kullanılmak şartı ile bu seviyeler ve düşüşler alım için uygun..

   Sil

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.