Perşembe, Aralık 06, 2012

Alcar Analiz.


borsa alcar alarko holding
ALCAR.. 15 gün önce   35.50-36.00 tl  fiyat aralığında önerdiğimizde maliyetlenen arkadaşlar için, yılın dip fiyat seviyelerindeki   senette problem yok.Fakat biraz daha yüksekten  maliyetlenen arkadaşların  panik yaptığını özelden  gelen mesajlardan anladım..Grafikte 38.00 TL den  dönüşte gap bıraktığı  görülüyor;orası dolacaktır. Kısa vade de toparlayacağına inanıyorum..Tahtayı bugün biraz izledim,  emir iptalleri yada abartılı emirler yazılarak kendi işlemleriyle panik satışları yaptırılmaya çalışıldı. Panik yok diyorum..Bekleyenlerin  asla zarar etmeyeceği bir tahta..

Bol kazançlar..


Bizi Takip Et


Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.