Cumartesi, Aralık 15, 2012

Alcar günlük haftalık analiz


alcar

alcar analiz
Alcar için  geçen haftalarda yapmış olduğumuz analiz boşa çıkmadı.İlk grafikteki  haftalıklarda, bu hafta  50 günlük üzerinde  kapanış yapmış olması, MACD indikatörünün AL vermiş olması olumlu.
Günlük bazda 200 günlük üzerindeki son üç gündür kapanışı,üzerinde kalması çok önemli, bir diğer gösterge 50-200 ortalamaya yaklaşmış olması olumlu.Orta uzun vade için beklenebilecek karlı şirketlerden biri.
Stoplos soranlar için.. no stop for me..
Yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım grafik çalışmasından  ibarettir.

Bizi Takip Et


Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.