Cumartesi, Aralık 01, 2012

Alcar Günlük Haftalık Grafik


alcar haftalık grafik

Alcar günlük grafikte görüldüğü gib 200 günlük ortalama üzerinde ilk kapanışını yaptı,üzerinde kalması orta vade için ümit verici.Yine haftalık grafiktede alçalan trend bitiminin üzerinde ve 50 günlük ortalama üzerindeki haftalık kapanışı çok şık..Macd'ın yukarı kesmiş olması vede çok önemli 0(sıfır) ın üzerine atması daha güçlü alıcıların tahtada görülebileceğinin göstergesi.

Bol  Kazançlar..




Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.