Cumartesi, Aralık 15, 2012

Eur Usd parite


parite
EUR/USD Paritesindeki oluşumu perşembe günü paylaşmıştım.  131.35 direnç seviyesini kırarak 131.68 kapanan paritenin formasyon hedefi 1.36XX görülmektedir...131.35seviyesini destek yapmak için geri çekilmeler olacak ve bu seviye destek konumuna gelecektir..131.68 altındaki  gevşemeler long için alım fırsatı olmalıdır..131.30 stoploss olarak mutlaka çalıştırılmalıdır..
Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.
Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.