Çarşamba, Aralık 05, 2012

İmkb 100 Analizborsa analiziBizi Takip Et


İMKB100 İçin gün içerisinde  kanal direnç seviyesini test ederek kar satışlarıyla karşılaşılabilir..Direnç seviyesinin üstüne atarak kalmayı başarabilir ise bir üst kanala geçmiş oluruz ki yeni hedefler gündeme gelir..

Bol kazançlar.


Geçen hafta paylaştığım grafikteki DİRENÇ seviyesi geçilmiş olmasına rağmen bikaç kapanış daha  görmemiz sağlıklı olacaktır..Yükselişin devamı için 76361seviyesinin destek durumuna geçmesi  beklenmelidir.İki kapanış daha izlenmeli...Daha sonraki hedef 82.XXX olarak göze çarpıyor..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.