Cumartesi, Aralık 01, 2012

İmkb100

borsa imkb

imkb100 borsa analizleri


İMKB100 için hafta  başında  formasyon hedefinin gerçekleştiği ve kanal içinde tepki vermesinin normal olacağı paylaşmıştık.Haftayı 73021 olarak görünen (yatay mavi çizgi) direnç üzerinde kapatarak normal seyrini devam ederek bizi yanıltmadı..Kısa ve orta vadeli ortalamaların sıralı görünümüde pozitif görünümün işareti.Macd orta vadeli yeni alım sinyali oluşturdu.73000 üzerindeki yeni kapanışlar hedefi öngörümüz üzere yılsonunda 75XXX li rakamlara taşır diye düşünüyoruz..

Bol Kazançlar..


Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.