Cumartesi, Ocak 12, 2013

Alcar Günlük Haftalık Analiz


Alcar için geçen haftalarda yazdıklarımızdan farklı olarak. orta ve uzun vade sabırlı yatırımcılar için  çok fazla değişin bişey şimdilik yok.Günlük  grafikte  yeni alıcıların katıldığı,  güçlü alımların son hafta biraz daha yoğunlaştığı işlem hacminin artmasından fark ediliyor.Grafik üzerinde direnç değerleri SARI renkli olanlar dikkat edilebilir.Haftalıkta olumlu  göstergelerde bozulma yok,haftalık olarak bakıldığında saadece 46 TL gibi önemli bir direnç noktası göze çarpıyor.Bu bölgeninde aşılması hisseyi dahada rahatlatacaktır.
Stoploss   40 TL kullanmak isteyenler için değerlendirilebilir..

NOT:  Data penceresindeki sarı değerler dirençlerdir..

Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile  risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir..

Bizi Takip Et


Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.