Pazar, Ocak 06, 2013

İmkb100 06,01,2013

iMKB100 ENDEKS  GRAFİĞİNDE  GÜNLERDİR  DEVAM  EDEN KANAL  İÇİNDEKİ  HAREKET SON  3 GÜNDEN BERİ BİR ÜST KANALA GEÇEREK VE  ORADA KAPANIŞLAR  YAPARAK 79100 DESTEK SEVİYESİNİ OLDUKÇA SAĞLAMLAŞTIRDI..iNDİKATÖRLERDEKİ GÖRÜNÜMDE BOZULMA GÖRÜLMEMİŞ OLMASI VE KISA VADE ORTALAMALARIN HENÜZ SAT VERMEMESİ İMKB100 İÇİN POZİTİF GÖRÜŞÜMÜZÜ HAFTANIN İLK GÜNLERİNDEDE DEVAM ETTİRİYOR..

Bugüne  ait grafiği    daha önce paylaştığım grafiğin altına özellikle   ilave etmek  istedim ne demişiz ne olmuş...!!!!

  

Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile  risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir..


Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.