Cuma, Şubat 15, 2013

İmkb100 15,02,2013

Son iki  günde  kanal dışına  çıkarak,önemli destekleri gün içerisinde test edip tekrar kapanış seviyelerini kanal içerisinde  yapması olumlu ..Bu durum düşüş sürecinin 76000 lerde son bulduğunu satıcıların sakinleştiğini gösteriyor.76017  seviyelerine kadar olası gevşemeler mevcut pozisyonların korunması ve panik yapılmaması anlamında  önemli bir nokta.Kısa vadeli ortalamanın üzerinde bugünkü kapanış önümüzdeki hafta içinde umut verici.Teknik anlamda 77300 altındaki ihlaller veya birkaç günlük kapanışlar AYI TUZAĞI olarak algılanabilir..76000 altındaki KAPANIŞLAR  stoplos olarak kullanılmalıdır..

Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

2 yorum:

  1. Ibrahim bey yine oldu bu endekse? ayi tuzagi mi sizce? lutfen aydinlatin bizi...

    YanıtlaSil

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.