Pazar, Mart 10, 2013

imkb 100 11.03.2013


imkb100 son kapanışa göre indikatörlerinde düzelmesiyle kanal  orta bant direnci olan 85000 ler hedef olarak öne çıkmıştır..Cuma  kapanışından sonra  bankalara  gelen cezalar ve hafta  içinde  Twitter hesabımda yazdığım DJI 'deki indikatörlerin aşırı alım seviyelerinde olması  ve  negatif uyumsuzluk oluşumu   DJI'de bir düzeltmenin olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Bu durumdan İMKB'ninde etkileneceği  unutulmamalı ve çok temkinli hareket edilmelidir. .81020 ve 79736 çok önemli desteklerdir.


Bol kazançlar..Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.