Perşembe, Nisan 18, 2013

Alcar Analiz..

41.30 desteğini kırmış olması hoş olmadı.Endekse çıkarken uymadığı gibi düşerken en önde gitmesi çok garip.nezaman grafikler  ve indikatörler düzelse birileri hemen bozduğu için düşüşlerdede grafik çalışmasının nekadar sağlıklı olacağı ayrı bir konu..Son duruma göre 200 günlük ortalama  40.60 TL test edilerek üstünde kapattı.40.60 altındaki kapanışlar diğer destekler için ilk hedeflerdir.Çıkarken  çıkmadığı gibi düşerken sürpriz yaparmı .Umut bekleyip göreceğiz...

 Bir Türk atasözü derki; Gavurdan dost ayıdan post olmaz .


Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile  risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir..


Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.