Pazartesi, Nisan 08, 2013

Golts Analiz

Kısa  vadeli ortalamalar ve  indikaötörlerinde  desteklediği hacimli yükseliş bugünde  devam etti.75.75 direnç bölgesinin üstünde işlem görmüş olsada kapanış tam direnç bölgesinden yaptı.Yarın 75.75 işlem üzerinde kalıp kapanış yapması ile bir üst kanal direnç bölgeleri olan 86.XX TL ye kadar hedef olabilir..

18.04.2013
Kısa vadeli destek  seviyesinde  kapanış yaptı.OBO formasyonunun gereği endekse göre sert satış geldi.Formasyon hedefi iyimser bir ölçümle  65.00 lere kadar uzanıyor..Tahtadaki oyuncuların fırsat bilerek endekse göre sert satış yapsada  eksi piyasada da ters hareket yaparak yukarı çekme potansiyelleri olası bir durum olarak düşünülebilir..

Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile  risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir..Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.