Perşembe, Nisan 18, 2013

Kartn Analiz

Kısa  vade  desteği olan 277 TL desteğini çalıştırarak destek üzerinde  kapatması endekse karşı güçlü durmasının işareti..İndikatörlerde bozulma olmaması sevindirici.Destek bölgesinden gelebilecek tepkilerle ilk hedefleri kanal dirençleri olacaktır.Endeksteki son satışlar   sıkı takip edilmeli ve 277 stop olarak kullanılmalıdır.


Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile  risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir..


Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

4 yorum:

 1. Hocam Kartn alım için hangi seviyeleri takip edelim? saygılar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Grafikte dikkat edilirse destek 277 280 arası görülüyor...277 stop yapılarak bu bölgeden fırsat doğarsa alınabilir..selamlar

   Sil
 2. Hocam bu Alcar da gidişat ne olacak? stoploss seviyesi de bırakmadı bizde...zararımız büyük...beklemeye değer mi sizce? değerli analizinize çok ihtiyacımız var...teşekkürler...

  YanıtlaSil

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.