Pazar, Haziran 23, 2013

Eur/Usd analizEUR/USD paritesinde   özellikle  200 günlük ortalamanın  aşağı  kırılmasıyla  desteklere doğru   hareket  devam edecektir.Bu anlamda  1.3056 nın altındaki ilk  destekler  stoplos  olarak kullanılmalıdır..Macd indikatörünün yeni negatif duruma  düşüyor olması düşüşün devamının beklenebileceğinin göstergesidir..

Bol kazançlar.
Paritede bir önceki grafikte belirttiğim çekilme  kısmen gerçekleşmiş olsada cılız tepkialışları ile 1.3060 lar görüldü.Bu seviye direnç konumunda ..Bu bölgenin geçlip geçilmeyeceği önemli.. indikaötörler henüz desteklemiyor..

Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.