Pazar, Haziran 23, 2013

Gold analiz


Özellikle 200 günlük ortalamanın kırılmasından sonra bir türlü  belini doğrultamayan  GOLD kısa  vadeli  kanal desteği 1378 kırıldıktan sonra uzun vadeli trend desteğini 1316 nında  altında kapanış yaparak  gözünün hala  aşağılarda  olduğunu son  kapanışla belli etti.1152 $ yatay desteğine kadar güçlü kapanışlar  olmadığı  için cılız tepkilerden sonra satışların devam etmesi muhtemeldir..Haftanın ilk  günlerinde 1330 lara kadar tepki alışları gelebilir.

Bol  kazançlar.


Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.