Pazartesi, Ağustos 19, 2013

Bist100 Tepe Formasyonu

Bugünki sert satış sonrası rüzgar ters döndü.Dün paylaştığımız grafikte işaret ettiğim 73500 de stoplar çalıştı..Grafik  üzeinde SAR indikatörünün SAT vermesi ve tepe formasyonundaki boyun çizgisinin kırılması satışların devam edebileceğinin göstergesidir..


Önceki grafikte gösterilen  hedef gerçekleşti..  yeni  alımlar için 65000 hedefine  kadar geri çekilme ihtimalini göz önünde bulundurmak gerekir..
Beklenen hedef  gerçekleşti sayılır..
73500  Stop vererek işaret ettiğimiz hedef bölgeden sonra  dönüş başlangıcı olabilir..
73500  stop  ve  hedef bölge 65000  gerçekleştikten sonra geçen  hafta paylaştığım son  grafikte  dönüş  sinyalini işaret etmiştim..65000 yaklaşık hedef bölgeden sonra 663xx lerde pozisyona girenler yaklaşık 3000  puan daha marj yakalamışlardır..
Bol kazançlar..
Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

4 yorum:

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.