Pazar, Ağustos 18, 2013

Bist100 ve Pozitif Uyumsuzluk

Bist100 deki son günlerdeki yön arayışı çabası hala devam etmekte.Özellikle Alçalan trend olarak gösterdiğim bölge üzerinde kapanışlar olmaması  sıkışmaya sebeb oluyor.Mevcut seviyelerin DİP kabul edilerek Stoploss kuralına sadık kalmak şartıyla risk alınabileceği kanaatindeyim..Stoplos 73500 seviyeleri  izlenebilir..
Genel anlamda yönün  pozitif  olacağını düşünüyorum.Aşağıdaki grafikte de görüldüğü gibi Pozitif Uyumsuzluk göze çarpmakta.Çerçeve içine aldığım yaklaşık 30 günlük periyot içerisinde net olarak görülen uyumsuzluk ve göstergelerdeki pozitif oluşumun hala devam etmesi ,  önümüzdeki günlerde yönün yukarı olma ihtimalini güçlendiriyor.

Bol Kazaçlar..

Bizi Takip Et


Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.