Salı, Ağustos 06, 2013

Tmsn Analiz


GRAFİK 1
Orta  vadeli üçgen içindeki dalgalanmada sona yaklaşıldı ve dün itibarı ile üçgen yukarı kırıldı.Aynı zamanda aalçalan trend üstüne çıkmış oldu. 5.10 TL  üzerindeki kapanışlar yükselişin devamı için sağlıklı olacaktır.Grafik üzerinde günlük bazda direnç seviyelerini görebilirsiniz.Stop olarak 5.10 seviyesi kullanılabilir..

Bol kazançlar..                                                           GRAFİK 2 (28.07.2013)
Teknik olarak grafiklerde bir formasyon aramak gerekirse şekilde görüldüğü gibi bir formasyon ortaya  çıkıyor.Formasyonun kulp tarafı senaryodur.Düşüş trendinde olmasından, düşüş 5.15 ve 5.05 destek bölgesine kadar sürebilir.Formasyon gerçekleşir ise formasyon hedefini 6.00 üzerinde KAPANIŞLAR dan sonra tekrar paylaşırız.Grafik  3     03.10.2013

Grafik 2 deki senaryoya  göre formasyon doğru yolda.Şimdilik.Bol kazançlar...Resim yazısı ekle
                                                               
                                                           GRAFİK 4   21.10.2013

 Grafik 2  de bahsettiğim senaryo bugün gerçekleşti...

Bol Kazançlar..

Bizi Takip Et

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.