Pazartesi, Ekim 28, 2013

TKFEN Teknik Analizi | 28.10.2013


Orta vadeli alçalan trend 4.98 üzerindeki  işlemlerle yeni bir trend oluşumu başlamış görünüyor. 50 günlük  ortalama üzerinde de kalmayı başarması ile birlikte 5.30 daki boşluk ilk hedefi olarak takip edilmeli. Kanal direnci 5.5x  ler  endeksinde desteğiyle kısa vadede hedef olarak izlenebilir. Orta vadeli hedef fiyatı 6.00 lar olarak beklemek uygun olacaktır.

Bol kazançlar..

                                                                      30.10.2013 

STOP-LOSS olarak kullanılmasını önerdiğim noktadan sonra sert düştü. Bir kez daha STOP-LOSS SİGORTADIR kanıtlandı.

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.