Pazar, Aralık 22, 2013

PGSUS Teknik Analizi | 22.12.2013


Çok güzel bir formasyon örneği çalışıyor. Piyasalarla beraber hedef seviye görülebilir.


                                                                        26.01.2013

Son iki grafik iki farklı bakış açısı olarak izlenebilir. Kısa vade ve orta vade olarak hedef seviyeleri formasyon hedefidir. İlk grafikteki oluşum gerçekleşmek üzere.

Bol kazançlar..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

3 yorum:

 1. Merhabalar, hissede yeni bir tobo oluşumu öngörüyor musunuz İbrahim bey? Eğer öyleyse muhtemel eğrisi hakkında bilgi verebilir misiniz?

  YanıtlaSil
 2. mrb ...yeni tobo oluşumu için çok erken .ama senaryo olarak bakılırsa önce 40 sonra 34 ler görülürse TOBO oluşur ve hedefi 55-60 bölgesi olur formasyon olarak..selamlar..

  YanıtlaSil
 3. İbrahim Hocam saygılar,
  Bir ricam olacak mümkünse. Fonfk 1,63 maliyetle yaklaşık 1 yıldır elimde. Teknik bir değerlendirme çok iyi olurdu. Şimdiden teşekkürler...

  YanıtlaSil

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.