Salı, Mart 25, 2014

AGYO Teknik Analizi | 25.03.2014Teknik  sıkışmanın hat safhada olduğu günlerde haber akışının da   devamı gelir ise uzun süren yatay düzeltme sürecinden kurtulmak isteğiyle beraber hareket başlayabilir. Henüz erken olmasına rağmen 1.21 üzerindeki alçalan trend üzerindeki kapanışı ve indikatörlerdeki pozitif durum olumlu göstergeler. 1.35 üzerindeki kalıcı kapanışlar yeni alıcıları hisseye çekebilir. 1.35 ve 1.54 direnç noktaları takip edilebilir. Düşüşlerde, alım fırsatı olarak uzun vadeli düşünülebilecek ucuz kalmış hisselerden biri olarak portföylerde bulundurulabilir.

Bol kazançlar..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.