Cuma, Nisan 11, 2014

KRDMB Teknik Analizi | 11.04.2014


Negatif uyumsuzluğun çok iyi çalıştığı hissede haftalık bazda 5.70 den sert satışların gelmesiyle mevcut seviyelerde dip çalışmasına devam ediyor. Trend desteği 2.59 bölgesinde kesin STOP-LOSS kullanılmak üzere 3.50 ve 4.10 seviyelerine hareket ihtimali oluşabilir.


Beklediğimiz gibi 2.69 dan başlayan hareketle  ilk direnç olan  3.46 TL noktasına yakın seviyeleri test etmiştir.

Bol kazançlar..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.