Salı, Nisan 22, 2014

THYAO Teknik Analizi | 22.04.2014


BIST100' deki yükselişe sınırlı oranda katılan THYAO, oluşan formasyonda 6.90 seviyesinin kırılmasıyla hedef bölgeye hareket edebilir. Stop-loss 6.70 olarak izlenebilir.

Bol kazançlar..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

2 yorum:

  1. İbrahim Bey thyao tobo bozuldumu son yorumunuz nedir

    YanıtlaSil
  2. Tobo hedefi orta vadeli olarak bakılırsa bozulmadı ..düşüşler alım fırsatı olarak değerlendirilebilir hala.

    YanıtlaSil

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.