Perşembe, Eylül 04, 2014

BIST100 Teknik Analizi | 04.09.2014

                                                                    GRAFİK 1


                                                                   GRAFİK 2

Grafik üzerinde çok detaylı rakamlar ve muhtemel senaryo anlatılmıştır. 82500 seviyesine önümüzdeki hafta gitmesi durumunda RSI ve diğer önemli indikatörlerde aşırı alım bölgesine gideceğinden GRAFİK 2 nin çalışma ihtimali kuvvetlenecektir.

GRAFİK 3
04.09.2014
GRAFİK 4
28.09.2014

Grafik 2 deki analiz Grafik 4 de %100 isabetle devam ediyor.

Bol kazançlar..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.