Perşembe, Ağustos 21, 2014

SNGYO Teknik Analizi | 21.08.2014


SNGYO kanal içindeki destekleri ve dirençleri tekniğe uygun olarak hareket ediyor.Kanal desteği olan 0.83 stop olarak kullanılarak hissenin tekrar kanal direnç üst seviyesini test etme olasılığı mevcut..İndikatörlerde satıcıların azaldığı göze çarpıyor..

Bol kazançlar...


                              02.09.2014

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

1 yorum:

 1. İbrahim bey merhaba.
  Sizi VKGYO topiğinden tanıyorum.
  O zamanlar marmara metal ordayken sizde vardınız.
  MM şimdi SNGYO ya geçmiş.
  Acaba VKGYO daki hareketin benzeri SNGYO da da olabilirimi?
  Ne düşünüyorsunuz.
  Teşekkürler.

  YanıtlaSil

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.