Cumartesi, Ağustos 16, 2014

TSGYO Teknik Analizi | 16.08.2014
Uzun süren taban hareketi sonrası günlükte işlem hacminin de artması ile yukarı yönlü trend başlangıcı olma ihtimalini güçlendiriyor. Önemli indikatörlerin özellikle haftalıkta pozitif olması da bu durumu desteklemektedir. Grafik üzerinde görüldüğü gibi  alçalan trend üzerinde kapanış yapmış olması, ilk ciddi direnç noktalarına hareketi hızlandırabilir.

Dirençler grafik üzerindedir.

Destek bölgesi olarak 0.70-.071 aralığı takip edilebilir.

Bist100 deki olası geri çekilmeleri göz önünde bulundurarak stoplos seviyelerini kullanmak doğru bir yaklaşım olacaktır.

Bol kazançlar..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.