Çarşamba, Mayıs 06, 2015

GSDHO Teknik Analizi | 06.05.2015


GSDHO için grafikte görülen uzun vadeli ortalamanın altındaki işlemler marjinal trend değişiklikleri demektir. Benim baktığım ortalamaya göre bu seviye 1.56 da başladı ve 3. kapanışını yaparak teyit oldu. Piyasanın kullandığı seviyeye göre 1.50 altında henüz ilk kapanışı görüldü. Mevcut durumu AYI TUZAĞI demek için 3. kapanışların ortalamanın altında kapanmadığını görmek lazım. Eğer 1.50 altında kapanışlar devam ederse tuzak falan değil artık normal düşüş trendinin içinde olduğunu düşünmek gerekir.


Bol kazançlar..

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.