Cumartesi, Ekim 24, 2015

BAGFS Teknik Analizi | 24.10.2015BAGFS grafiğinde  iki  önemli oluşum sözkonusu. Birinci grafikte oluşan FİNCAN KULP formasyonu 14.20 geçilmesiyle çalışmaya başlayacak. 14.20 geçilmeden pozisyon açılmamalı. Pozisyonda olanlar pozisyonlarını artırmak için 14.20 direncinin kırılmasını beklemelidirler.
İkinci  grafikte ise GOLDEN CROSS oluşumu göze çarpıyor. Daha önceki kesişmelerden sonraki barların hareketine bakılırsa orta vadeli trend başlangıcı olarak algılanabilir.

Bol Kazançlar...

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.