Pazartesi, Temmuz 09, 2018

TEKTU Teknik Analiz 09.07.2018


  TEKTU   Daha önceki 1 numaralı yükselişte olduğu gibi 2 numaralı bölgede de aynı durum söz konusu. Ichımoku indikatör'ünün temel özelliklerinden biri olan yeşil bulutun görülmesi pozitif sürecin başlangıcı olarak değerlendirilebilir.
  Şirketin daha önce açıkladığı 68 adet villa satışından gelecek olan nakit beklentisi de hisseyi gündem de tutuyor.

Bol Kazançlar..

Ichımoku gereğini yapıyor . 

Tepkiler:

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanın kişisel görüşlerine dayanmakta olup,mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

İbrahim Akkaya kimdir?


ibrahimakkaya

2000 li yıllardan bu yana borsa üzerine kafa yoran, inandığı seyler uğruna muhteşem hatalar yapan biriyim.. 48 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. Borsa ile ilgili tecrübelerimi ve teknik analizlerimi paylaşmak için sizlere bu bloğu oluşturdum. Umarım severek takip edersiniz.


Sosyal medya hesaplarım

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazılara verilen cevaplardan haberdar olabilmek için, E-posta Yolu ile Abone Ol seçeneğine tıklayarak yapılan yorumların, E-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman, aboneliği iptal et bağlantısına tıklayarak o yazıya yapılan yorumların e-postanıza gelmesini engelleyebilirsiniz.